Deltakere NM-Lag

Torsdag 5.september går NM-lag Høyfjell. Trekningen for start rekkefølgen er onsdag kveld kl 20.30. Opprop for NM-lag er kl 08.00.

NM-lag dømmes av Hans Einar Enoksen og Ole Hagen.
Terreng : Hjerkinn nord høy/lav
Skyttere er Thomas Engh og Hans Simensen
Live oppdatering kan følges på facebook siden vår og på nettsiden her 

Partiliste NM – lag 05.09

Deltakere Norsk Breton Klubb
Orreskogens G Happy (NO35940/14), eier/fører Anders Ellefsen
Raunakkens Cox (NO34111/10), eier/fører Nils B Skaar
Orreskogens Bri ( NO45958/15), eier/fører Per Johnny Skjäran
Reserve på laget:
Tromsørypas PA Liz (NO35374/13), eier/fører Per Johnny Skjæran

Deltakere Norsk Engelsksetterklubb
Knutsvollen’s Hi-Tex (NO51753/13), eier/fører Ingvar Rødsjø.
Seterfjellet’s Calli (NO46392/12), eier/fører Rune Hansen
Smølarypa’s Texas Hold’em (NO37940/11), eier/fører Cato Martin Jonassen
Reserve på laget:
Jøldalens The One (NO38212/13), eier Vigdis Størseth og Jan Terje Bårseth
Lagleder: Jan Terje Bårseth

Deltakere Norsk Gordonsetterklubb
Gullura’s Rappo (NO44557/11), eier/fører Eskild Bothner
Rørosvidda’s Cera F (NO35935/10) , eier/fører Pål Morten Holden
Be Happy (DK07332/2013), eier/fører Geir Morten Søgård
Reserve på laget:
Steinådalens Zico (NO48963/14) eier/fører Tom Sverre Ingebritsen
Lagleder Pål Morten Holden

Deltakere Norsk Irsksetterklubb
NMFHh-18 NUCH NJCH Vestviddas Vestavind (NO49031/13), eier/fører Randi Halvorsen/Rune Magnussen
Balbergkampens Gaia (NO44799/16), eier/fører Asgeir Bjørklund/Mette Dale Bjørklund
Norrlandsguidens Peak Performance (SE40920/2912), eier/fører  Jan Sperre
Reserve på laget:
Imingens Pr Pippi (NO33402/12), eier/fører Tor Taksgård
Balbergkampens Elle Melle( NO31944), eier/fører Asgeir Bjørklund/Mette Dale Bjørklund
Lagleder Jan Sperre

Deltakere Norsk Pointerklub
Gloføklias Teodor (NO38804/15), eier/fører Øyvind Kalvøy
Eidemlias Singha (NO46073/11), eier/fører Bjørnar Eidem
Jimsrypas Tia (NO52026/14), eier/fører Jim Theodorsen
Reserve på laget:
Jutevatnets Gavas (NO39699/13), eier/fører Bjørn Smistad
Troll-leikens Suzi Quatro(NO56097/15), eier/fører Odd Løvseth
Lagleder Ulf Jørgensen

Deltakere Norsk Vorstehhundklubb
Strihår Vorstehhund
Tareskogens Rogg (NO49885/13), eier/fører Nina Rossen
Beethoven av Brandsegg Søndre (NO32300/15), eier/fører Rune Fossum
Speldraget`s Golddigger (NO43102/12), eier/fører Randi Schulze
Reserve på laget:
Bivdar av Brandsegg Søndre (NO339932/16), eier/fører  Rune Mikalsen

Korthår Vorstehhund
Tiurjegerens Solo av Sognexpressen (NO54523/12), eier/fører Robert Brenden
Sognexpressens Nikita (NO36509/14), eier/fører Robert Brenden.
Crom av Tverregga (NO50237/14), eier/fører Rune Nedrebø
Reserve på laget:
Rypesteggens COT Ravna (NO49316/13), eier/fører Ulf Antonsen

Lagleder Rune Mikalsen